HAKKIMIZDA

Se-Sa Deri 1989 yılında, 1905 yılından beri deri sektörünün içinde olan Savranoğlu ailesinin üçüncü jenerasyonu tarafından kurulmuştur. Menemen Deri Serbest Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Se-Sa Deri ; ekolojik değerlere önem veren, çevreye saygılı, bilgisayar kontrollü son teknolojiye sahip olan üretim tesislerinde ham deriden bitmiş ürüne kadar bütün işlemleri kendi bünyesinde yapabilen ender firmalardan birisidir.

Bugün Se-Sa Deri uluslararası otomotiv iç döşeme derileri, mobilyalık deri (bunların kesilmiş kitleri ve kılıfları),uçak derisi, yat derisi ve giysilik deri üretimi konusunda uzmanlaşmıştır.

Ülkesindeki ilk otomotiv deri üreticisi olan Se-Sa Deri sektöründe ilk ISO/TS 16949:2002 sertifikasına sahip olmasıyla da gurur duymaktadır.

Öncü rolünü devam ettirebilmek için, imalatının bütün safhalarını, girdilerini ve hazır mamüllerini kendi modern labaratuarında periyodik olarak test ederek, üretimde sıfır hata prensibini en yüksek düzeyde müşteri memnuniyetiyle sağlamaktadir.

Se-Sa Deri dünyayı ve çevreyi kirletmeden de ekonomik  olarak başarılı olunulabileceğini ispat etmiştir Kalıcı başarının ancak gelecek nesillere temiz bir dünya bırakılarak elde edileceğine inanmıştır. Bu yüzden sesa deri imalatının tamamında doğada kolayca çözülebilen sadece sulu kimyasallar kullanmaktadır.
Mamüllerinde hiç bir şekilde zararlı madde bulunmadığını periyodik olarak kontrol etmekte ve bütün atıklarını arıtmaktadır.
Deri serbest sanayi bölgesindeki  arıtma tesisimiz
ISO/9001:2000 kalite belgesine sahiptir. Bu konuda iyileştirme çabalarımız  artarak devam etmektedir.

Vizyon: Dünyadaki en saygın otomotiv deri üreticilerinden biri olmaktır.

Misyon: Müşterilerimize en iyi fiyat ile en doğru zaman ve kalitede hizmet vermektir.